Apartament Zielony Mokotow

  • 20 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Apartament Zielony Mokotow Βαρσοβία απέχει 6 χλμ. από το Προεδρικό Μέγαρο της Βαρσοβίας και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Βιέζμπνο. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Βαρσοβίας και μόλις 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Woronicza 02.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη.

Το Εθνικό Στάδιο της Βαρσοβίας απέχει 7 χλμ. από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 5 χλμ. και το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Apartament Zielony Mokotow. Επίσης το Πάρκο Pole Mokotowskie βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartament Zielony Mokotow Βαρσοβία
Moko City Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Moko City Apartments

8.1
Πολύ καλό 27 σχόλια
620 μ από το κατάλυμα
USD 68 USD 61
ανά νύχτα
Modzelewskiego Spacious Apartment By Bookinghost
Τιμή μόνο για κινητά

Modzelewskiego Spacious Apartment By Bookinghost

7.2
Καλό 5 σχόλια
759 μ από το κατάλυμα
Stylish Apartment Zdziechowskiego With Parking & Home Office By Noclegi Renters
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Apartment Zdziechowskiego With Parking & Home Office By Noclegi Renters

9.2
Άριστο 11 σχόλια
852 μ από το κατάλυμα
USD 164 USD 148
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Ochota Railway Station
    4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartament Zielony Mokotow;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartament Zielony Mokotow περιλαμβάνουν ΕθΝικό Στάδιο της Βαρσοβίας, Εμπορικό ΚέΝτρο Galeria Mokotow καθώς και ΣτήΛη του Sigismund.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartament Zielony Mokotow;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartament Zielony Mokotow θα είναι 117€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Apartament Zielony Mokotow;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartament Zielony Mokotow περιλαμβάνουν Locale και Semolino και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 20 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Ochota Railway Station
    4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartament Zielony Mokotow Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο